Fotobudka Łomża

Wynajem Fotobudki Łomża

Formularz Rezerwacji

Co należy wziąć pod uwagę wynajmując fotobudkę w Łomży na wesele lub event?

Coraz trudniej jest zapewnić rozrywkę gościom na weselach i imprezach, ponieważ wielu z nich widziała większość atrakcji już wcześniej. 

Dzieci prawdopodobnie widziały już wielu magików lub kogoś przebranego za postać z kreskówki. Warto zastanowić się nad wynajmem fotobudki Łomża. Dzięki fotobudce oferujemy gościom atrakcje, które pozostaną na długo w pamięci po imprezie lub weselu.

Dzięki naszym fotobudkom Łomża możesz liczyć na niezapomnianą imprezę. Ponieważ prawie wszyscy mają urządzenia cyfrowe, w tym smartfony, większość gości będzie mogła zrobić wszystkie zdjęcia za pomocą swoich telefonów. Jeśli naprawdę chcesz się wyróżnić z tłumu imprezowego, konieczne będzie zapewnienie gościom młodszym i starszym atrakcji, która pozwoli uwiecznić udział w tym wyjątkowym dniu.

fotobudka na eventy

Oferta

Nasze fotobudki są idealne na wesela. Z pewnością mogą urozmaicić imprezę. Jest to doskonały sposób na interakcję wszystkich gości i robienie zabawnych zdjęć, aby uzyskać wspaniałe wspomnienia!

fotobudka na event

Fotobudka na event

Zapewniamy najlepszą fotobudkę na imprezy firmowe. To świetny sposób na rozrywkę podczas spotkań biznesowych lub imprez. Pozwól swoim pracownikom i gościom tworzyć wspomnienia, o których będą pamiętać przez długi czas!

fotobudka na urodziny

Fotobudka na urodziny

Ożyw swoją imprezę urodzinową niezapomnianą zabawą przy fotobudce. Jest możliwość dostarczenia przez naszą firmę dekoracji na imprezę lub też słodkości z zaprzyjaznionej cukierni !

Przy pomocy naszej fotobudki możesz stworzyć niezapomnianą imprezę !

Oczywiście zabawa nie kończy się na prostym procesie fotograficznym w fotobudce. Nasza firma, wynajmując fotobudke, dostarczy również wszystkie dodatki, dzięki którym impreza stanie się zabawną fotograficzną przygodą.

Oferujemy rekwizyty, takie jak peruki, a nawet pełne kostiumy, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia. Ponadto na zamówienie zapewniamy wzorzyste tła . Wynajem fotobudki na event firmowy warto jest przeprowadzić według planu. Wybierając tło reklamowe zawierające nazwę naszej firmy lub też imprezy, otrzymujemy dodatkową reklame.

Zapewniamy wiele zabawnych rekwizytów takich jak: tabliczki ze śmiesznymi napisami, kapelusze, różnego rodzaju miecze, okulary, opaski na głowę oraz wiele więcej ! W naszej ofercie za dodatkową opłatą zapewniamy również fotoalbum wraz z markerami w różnych kolorach. Dzięki temu goście będą mogli wkleić jedno ze zrobionych zdjęć i dodać do niego dedykację. Pozwala to na stworzenie świetnej pamiątki z wesela lub imprezy !

Podczas wynajmu towarzyszyć wam będzie profesjonalny animator, który pomoże przy robieniu niezapomnianych zdjęć! Profesjonalna obsługa pomoże odpowiednio ustawić się, dobrać rekwizyty tak, aby ułatwić proces robienia zdjęć w fotobudce.

Wynajem naszej fotobudki jest możliwy w całej Polsce, jednak stacjonujemy w Łomży. Przy wynajmie powyżej 50km od Łomży doliczamy dodatkową, symboliczną opłatę za kilometr. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem fotobudki i skorzystania z bezpłatnej wyceny !

Cennik

Standard
700 zł
2 godziny
Nielimitowana ilość zdjęć
Ciekawe rekwizyty (ponad 150+)
Zdjęcia w wersji elektronicznej
Prywatna galeria zabezpieczona hasłem
Dojazd do 50km od centrum bezpłatnie
Dodatkowo płatne: Fotoalbum do wklejania zdjęć 80 zł
Gold
1100 zł
4 godziny
Nielimitowana ilość zdjęć
Ciekawe rekwizyty (ponad 150+)
Zdjęcia w wersji elektronicznej
Prywatna galeria zabezpieczona hasłem
Dojazd do 50km od centrum bezpłatnie
Dodatkowo płatne: Fotoalbum do wklejania zdjęć 80 zł